top of page

HISTORIE

logo-LBO.png

Lázně Bohdaneč OPEN je tradiční turnaj pořádaný golfovým profesionálem Robertem Schovánkem již od roku 2012. Několik prvních ročníků se konalo v říjnu na konci golfové sezony. Turnaj se od té doby stal oblíbenou událostí pro profesionály i nadšené amatérské golfisty. Zejména díky zajímavému formátu, kdy spolu první den změří síly zvlášť profesionálové a zvlášť amatéři v různých kategoriích a druhý den se hraje Texas Scramble čtveřic ve složení 1 profesionál a 3 amatéři.

Turnaj se postupem času přesunul z podzimního termínu na jaro. Červen nám zaručuje mnohem lepší počasí a možnost užít si večerní venkovní posezení a zábavu v útulném golfovém resortu v Lázních Bohdaneč.

V průběhu let turnaj změnil jméno podle hlavního partnera, který se na několik sezon do turnaje zapojil. Nyní dál pokračujeme v tradici pod původním názvem Lázně Bohdaneč OPEN a těšíme se na letošní ročník, který opět přinese zajímavá jména z profesionálního světa golfu a nezapomenutelný zážitek pro všechny účastníky. Novinkou také je, že se tento turnaj zařadil i mezi šest hlavních turnajů české PGA (Professional Golfers Association).

VÝSLEDKY 2023

PRO

Kořínek A.

KATEGORIE A

Hanusová B.

KATEGORIE B

Černohorská I.

KATEGORIE C

Pokorný R. jn.

bottom of page